TCD4027-26.0M
TCD4027-26.0M Pletronics, Inc
TCD4027-26.0M.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Absolute Pull Range (APR): ±4.5ppm
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Absolute Pull Range (APR): ±4.5ppm, Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Інші пропозиції TCD4027-26.0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCD4027-26.0M TCD4027-26.0M Виробник : Pletronics, Inc TCD4027-26.0M.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
TCD4027-26.0M TCD4027-26.0M Виробник : Pletronics Inc. tcd4027-26.0m-7366.pdf TCVCXO Oscillators 26MHz 3.3V 0.1ppm 0-70dc