TCD4032-19.20M
TCD4032-19.20M Pletronics, Inc
TCD4032-19.20M.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
Packaging: Strip
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±4.5ppm
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±4.5ppm, Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCD4032-19.20M TCD4032-19.20M Виробник : Pletronics, Inc TCD4032-19.20M.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
TCD4032-19.20M TCD4032-19.20M Виробник : Pletronics Inc. TCD4032-19.20M.pdf TCXO Oscillators 19.2MHz 3.3V 0.1ppm 0-80degc