TCDD250X106K1GV001E
TCDD250X106K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22TCDD250X106K1GV001E%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 1118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCDD250X106K1GV001E TCDD250X106K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ?s=%22TCDD250X106K1GV001E%22 Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 10 µF