TCE1210U-120-2P
TCE1210U-120-2P TDK Corporation
TCE1210,TCE1210U,TCE1608_Rev2011.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD ESD
Features: ESD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 6 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD ESD, Features: ESD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 6 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCE1210U-120-2P TCE1210U-120-2P Виробник : TDK Corporation TCE1210,TCE1210U,TCE1608_Rev2011.pdf Description: CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD ESD
Features: ESD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete