TCE1608G-900-4P
TCE1608G-900-4P TDK Corporation
cmf_commercial_signal_tce1608g_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 90 OHM 100MA 4 LN SMD
на замовлення 2184 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 90ohms 1.95ohms 0.1A CM W/ESD Suppr.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCE1608G-900-4P TCE1608G-900-4P Виробник : TDK cmf_commercial_signal_tce0806s_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 90ohms 1.95ohms 0.1A CM W/ESD Suppr