Продукція > TCE > TCET4100G
TCET4100G
tcet2100.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TCET4100G
Description: OPTOISOLATR 4CH DARL 16DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP (0.400", 10.16mm), Output Type: Darlington, Mounting Type: Through Hole, Input Type: DC, Vce Saturation (Max): 300mV, Supplier Device Package: 16-DIP, Voltage - Output (Max): 70V, Rise / Fall Time (Typ): 60µs, 60µs, Part Status: Active, Number of Channels: 4, Current - DC Forward (If) (Max): 10 mA.
Інші пропозиції TCET4100G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP (0.400", 10.16mm)
Output Type: Darlington
Mounting Type: Through Hole
Input Type: DC
Vce Saturation (Max): 300mV
Supplier Device Package: 16-DIP
Voltage - Output (Max): 70V
Rise / Fall Time (Typ): 60µs, 60µs
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Current - DC Forward (If) (Max): 10 mA