Продукція > KYOCERA AVX > TCJ5337M016R0100
TCJ5337M016R0100
TCJ5337M016R0100 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: 5
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: 5, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJ5337M016R0100 TCJ5337M016R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 5
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 594 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCJ5337M016R0100 TCJ5337M016R0100 Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0008266504_1-2538485.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 330uF 20% 2917 ESR=100mOhm
TCJ5337M016R0100 TCJ5337M016R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 330uF; 16VDC; 5; 2917; SMD; ESR: 100mΩ
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Mounting: SMD
ESR value: 100mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Case: 5
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Manufacturer series: TCJ
Roll diameter max.: 180mm