Продукція > KYOCERA AVX > TCJ5337M016R0100E
TCJ5337M016R0100E
TCJ5337M016R0100E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: 5
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: 5, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJ5337M016R0100E TCJ5337M016R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 5
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 404 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCJ5337M016R0100E TCJ5337M016R0100E Виробник : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 330uF 20% 2917 E SR=100mohm Black Res