Продукція > KYOCERA AVX > TCJ5477M016R0100E
TCJ5477M016R0100E
TCJ5477M016R0100E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 470UF 16V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: 5
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 203 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCJ5477M016R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 16 V, 5, 0.1 ohm, 2917 [Metrisch 7343-40], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 3.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343-40], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 470µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: -, Produktpalette: TCJ Series, Hersteller-Größencode: 5, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJ5477M016R0100E TCJ5477M016R0100E Виробник : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 470uF 20% 2917 ESR=100mohm Black Resin
на замовлення 5724 шт:
Кількість Ціна
TCJ5477M016R0100E TCJ5477M016R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: KYOCERA AVX - TCJ5477M016R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 16 V, 5, 0.1 ohm, 2917 [Metrisch 7343-40]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343-40]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: -
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: 5
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: -
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: 5
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
TCJ5477M016R0100E TCJ5477M016R0100E Виробник : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 470uF 16VDC 5 CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 3.8mm) Undertab SMD 7343-40 0.1 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
TCJ5477M016R0100E TCJ5477M016R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 470UF 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 5
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V