Продукція > KYOCERA AVX > TCJB105M063R0300E
TCJB105M063R0300E
TCJB105M063R0300E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 1UF 63V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 63 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCJB105M063R0300E - Tantal-Polymer-Kondensator, 1 µF, ± 20%, 63 V, B, 0.3 ohm, 1210 [Metrisch 3528-21], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3528-21], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.3ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Spannung (DC): 63V, Rippelstrom: -, Produktpalette: TCJ Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB105M063R0300E TCJB105M063R0300E Виробник : KYOCERA AVX 4417491.pdf Description: KYOCERA AVX - TCJB105M063R0300E - Tantal-Polymer-Kondensator, 1 µF, ± 20%, 63 V, B, 0.3 ohm, 1210 [Metrisch 3528-21]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3528-21]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.3ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 63V
Rippelstrom: -
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 63V
Rippelstrom: -
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 100
TCJB105M063R0300E TCJB105M063R0300E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 1UF 63V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 63 V
Мінімальне замовлення: 4
Produkthöhe: 1.9mm
Kapazitätstoleranz: ± 20%
isCanonical: Y
Produktlänge: 3.5mm
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 63V
Produktbreite: 2.8mm
Мінімальне замовлення: 10
TCJB105M063R0300E TCJB105M063R0300E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 63V 1uF 20% 1210 ESR =300mOhm Black Resin
товару немає в наявності
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 1uF; 63VDC; B; 1210; SMD; TCJ
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 1µF
ESR value: 0.3Ω
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 63V DC