Продукція > KYOCERA AVX > TCJB106M020R0100E
TCJB106M020R0100E
TCJB106M020R0100E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TCJ SERIES - B-CASE / 020V / 010
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 1765 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCJ SERIES - B-CASE / 020V / 010, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB106M020R0100E TCJB106M020R0100E Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_7-25-2023_TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 20V 10uF 20% 1210 ESR=100mOhm Black Resin
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TCJB106M020R0100E TCJB106M020R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: TCJ SERIES - B-CASE / 020V / 010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V