Продукція > KYOCERA AVX > TCJB106M025R0100E
TCJB106M025R0100E
TCJB106M025R0100E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 10UF 25V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 10UF 25V 1210, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB106M025R0100E TCJB106M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 25V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TCJB106M025R0100E TCJB106M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 10uF 25VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.1 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
TCJB106M025R0100E TCJB106M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 10uF 20% 1210 ES R=100mOhm Black Resi