Продукція > AVX CORPORATION > TCJB107M006R0069
TCJB107M006R0069
TCJB107M006R0069 AVX Corporation
TCJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 100uF 20% 1210 ESR=69mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB107M006R0069 TCJB107M006R0069 Виробник : AVX Corporation TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
TCJB107M006R0069 TCJB107M006R0069 Виробник : AVX tcj-776064.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 100uF 20% 1210 ESR=69mOhm