Продукція > AVX CORPORATION > TCJB155M035R0200
TCJB155M035R0200
TCJB155M035R0200 AVX Corporation
TCJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 1.5UF 35V 1210
на замовлення 2436 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 35V 1.5uF 20% 1210 ESR=200mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB155M035R0200 TCJB155M035R0200 Виробник : AVX Corporation TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 1.5UF 35V 1210
TCJB155M035R0200 TCJB155M035R0200 Виробник : AVX tcj-776064.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 35V 1.5uF 20% 1210 ESR=200mOhm
TCJB155M035R0200 TCJB155M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35V 1.5uF 20% 1210 E SR=200mOhm