Продукція > KYOCERA AVX > TCJB155M050R0300
TCJB155M050R0300
TCJB155M050R0300 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 1.5UF 50V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 160 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 1.5UF 50V 1210, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB155M050R0300 TCJB155M050R0300 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 1.5uF 20% 1210 E SR=300mOhm
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TCJB155M050R0300 TCJB155M050R0300 Виробник : AVX TCJ-2297928.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 1.5uF 20% 1210 ESR=300mOhm
TCJB155M050R0300 TCJB155M050R0300 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 1.5UF 50V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 50 V