Продукція > KYOCERA AVX > TCJB156M020R0150E
TCJB156M020R0150E
TCJB156M020R0150E Kyocera AVX
TCJ-2297928.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 20V 15uF 20% 1210 ESR=150ohm Blk Resin
на замовлення 1864 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB156M020R0150E TCJB156M020R0150E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 15UF 20V 1411
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5