Продукція > KYOCERA AVX > TCJB157M006R0025
TCJB157M006R0025
TCJB157M006R0025 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
на замовлення 2685 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=25mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB157M006R0025 TCJB157M006R0025 Виробник : AVX tcj-776064.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=25mOhm
TCJB157M006R0025 TCJB157M006R0025 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411