Продукція > AVX CORPORATION > TCJB157M006R0069
TCJB157M006R0069
TCJB157M006R0069 AVX Corporation
TCJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=69mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB157M006R0069 TCJB157M006R0069 Виробник : AVX Corporation TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
TCJB157M006R0069 TCJB157M006R0069 Виробник : AVX tcj-776064.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=69mOhm