Продукція > KYOCERA AVX > TCJB157M006R0070
TCJB157M006R0070
TCJB157M006R0070 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1210, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB157M006R0070 TCJB157M006R0070 Виробник : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 507
Мінімальне замовлення: 495
Мінімальне замовлення: 24
Мінімальне замовлення: 22
TCJB157M006R0070 TCJB157M006R0070 Виробник : KYOCERA AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=70mOhm
Мінімальне замовлення: 7
TCJB157M006R0070 TCJB157M006R0070 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності