Продукція > KYOCERA AVX > TCJB226M016R0070E
TCJB226M016R0070E
TCJB226M016R0070E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 22UF 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCJB226M016R0070E - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 16 V, B, 0.07 ohm, 1411 [Metrisch: 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 1.3A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB226M016R0070E TCJB226M016R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: KYOCERA AVX - TCJB226M016R0070E - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 16 V, B, 0.07 ohm, 1411 [Metrisch: 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 1.3A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.8mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 1.3A
Produktbreite: 2.8mm
Мінімальне замовлення: 18
TCJB226M016R0070E TCJB226M016R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 16V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 5
TCJB226M016R0070E TCJB226M016R0070E Виробник : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 22uF 20% 1210 ES R=70mOhm Black Resin