Продукція > KYOCERA AVX > TCJB226M025R0100E
TCJB226M025R0100E
TCJB226M025R0100E KYOCERA AVX
4417491.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TCJB226M025R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, B, 0.1 ohm, 1210 [Metrisch 3528-21]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3528-21]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: -
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCJB226M025R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, B, 0.1 ohm, 1210 [Metrisch 3528-21], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3528-21], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: -, Produktpalette: TCJ Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB226M025R0100E TCJB226M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Кількість Ціна
TCJB226M025R0100E TCJB226M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX 4417491.pdf Description: KYOCERA AVX - TCJB226M025R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, B, 0.1 ohm, 1210 [Metrisch 3528-21]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: -
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 100
Produkthöhe: 1.9mm
Kapazitätstoleranz: ± 20%
isCanonical: Y
Produktlänge: 3.5mm
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Produktbreite: 2.8mm
Мінімальне замовлення: 11
TCJB226M025R0100E TCJB226M025R0100E Виробник : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 22uF 20% 1210 ES R=100mOhm Black Resi
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 4
TCJB226M025R0100E TCJB226M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 22uF 25VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.1 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 22uF; 25VDC; B; 1210; SMD
Type of capacitor: tantalum-polymer
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 25V DC
Case: B
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Mounting: SMD
ESR value: 100mΩ
Manufacturer series: TCJ
Tolerance: ±20%
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C