Продукція > KYOCERA AVX > TCJB226M025R0150
TCJB226M025R0150
TCJB226M025R0150 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCJB226M025R0150 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, B, 0.15 ohm, 1411 [Metrisch: 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch: 3528], Baugröße: 1411, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.15ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 900mA, Produktpalette: TCJ, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Name der Serie: TCJ, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB226M025R0150 TCJB226M025R0150 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0008266504-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TCJB226M025R0150 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, B, 0.15 ohm, 1411 [Metrisch: 3528]
tariffCode: 85322100
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch: 3528]
Baugröße: 1411
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.15ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 900mA
Produktpalette: TCJ
Hersteller-Größencode: B
Name der Serie: TCJ
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 14
TCJB226M025R0150 TCJB226M025R0150 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 5
TCJB226M025R0150 TCJB226M025R0150 Виробник : Kyocera AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 22uF 20% 1210 ES R=150mOhm