Продукція > AVX > TCJB227M002R0035
TCJB227M002R0035
TCJB227M002R0035 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 2.5V 220uF 20% 1210 ESR=35mOhm
на замовлення 1932 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1210, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB227M002R0035 TCJB227M002R0035 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
товару немає в наявності
TCJB227M002R0035 TCJB227M002R0035 Виробник : KYOCERA AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5V 220uF 20% 1210 ESR=35mOhm