Продукція > KYOCERA AVX > TCJB227M004R0045E
TCJB227M004R0045E
TCJB227M004R0045E KYOCERA AVX
TCJ-2887130.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 4V 220uF 20% 1210 ES R=45mOhm Black Resin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук