Продукція > KYOCERA AVX > TCJB227M004R0070
TCJB227M004R0070
TCJB227M004R0070 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 4V 220uF 20% 1210 ES R=70mOhm
на замовлення 2297 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB227M004R0070 TCJB227M004R0070 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411
товару немає в наявності