Продукція > KYOCERA AVX > TCJB335M050R0300E
TCJB335M050R0300E
TCJB335M050R0300E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TCJ SERIES - B-CASE / 050V / 030
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 1501 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCJ SERIES - B-CASE / 050V / 030, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB335M050R0300E TCJB335M050R0300E Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_7-25-2023_TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 3.3uF 20% 1210 ESR=300mOhm Black Resin
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TCJB335M050R0300E TCJB335M050R0300E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: TCJ SERIES - B-CASE / 050V / 030
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V