Продукція > KYOCERA AVX > TCJB336M006R0200
TCJB336M006R0200
TCJB336M006R0200 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1210 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB336M006R0200 TCJB336M006R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 33uF 20% 1210 E SR=200mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TCJB336M006R0200 TCJB336M006R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V