Продукція > KYOCERA AVX > TCJB336M010R0070E
TCJB336M010R0070E
TCJB336M010R0070E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 33UF 10V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 10V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1210 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB336M010R0070E TCJB336M010R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 33uF 20% 1210 ES R=70mOhm Black Resin
на замовлення 495 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TCJB336M010R0070E TCJB336M010R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 10V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V