Продукція > KYOCERA AVX > TCJB337M002R0070
TCJB337M002R0070
TCJB337M002R0070 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 2.5V 330uF 20% 1210 ESR=70mOhm
на замовлення 1033 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB337M002R0070 TCJB337M002R0070 Виробник : AVX Corporation TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1210
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TCJB337M002R0070 TCJB337M002R0070 Виробник : AVX tcj-776064.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5V 330uF 20% 1210 ESR=70mOhm