Продукція > KYOCERA AVX > TCJB337M002R0070E
TCJB337M002R0070E
TCJB337M002R0070E Kyocera AVX
TCJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 2.5V 330uF 20% 1210 ESR=70mOhm Black Res
на замовлення 892 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB337M002R0070E TCJB337M002R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411