Продукція > KYOCERA AVX > TCJB685M025R0090E
TCJB685M025R0090E
TCJB685M025R0090E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 6.8UF 25V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 6.8UF 25V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB685M025R0090E TCJB685M025R0090E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 6.8UF 25V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
TCJB685M025R0090E TCJB685M025R0090E Виробник : Kyocera AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 6.8uF 20% 1210 E SR=90mOhm Black Resi