Продукція > AVX > TCJC155M050S0300
TCJC155M050S0300 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 50V 1.5uF 20% 2312 ESR=300mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук