Продукція > KYOCERA AVX > TCJC155M063R0300E
TCJC155M063R0300E
TCJC155M063R0300E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 1.5UF 63V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 63 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 1.5UF 63V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC155M063R0300E TCJC155M063R0300E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 63V 1.5uF 20% 2312 E SR=300mOhm Black Res
товару немає в наявності
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 1.5uF; 63VDC; C; 2312; SMD
Mounting: SMD
Case - inch: 2312
Case - mm: 6032
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 1.5µF
ESR value: 0.3Ω
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 63V DC