Продукція > KYOCERA AVX > TCJC156M035R0200
TCJC156M035R0200
TCJC156M035R0200 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 15UF 35V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 15UF 35V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC156M035R0200 Виробник : AVX tcj_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 15 мкФ, Uном, В = 35, Точн.,% = 20, ESR, Ом (100 кГц) = 0,2, Типорозм. = C, Габаритн. розм., мм = 6,0 x 3,2 x 2,8, Тексп, °C = -55...+105,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
TCJC156M035R0200 Виробник : AVX J-Cap-890240.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 35V 15uF 20% 2312 ESR=200mOhm
на замовлення 580 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
TCJC156M035R0200 TCJC156M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 15UF 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V