Продукція > KYOCERA AVX > TCJC225M063S0200
TCJC225M063S0200 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLYMER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 63V 2.2uF 20% 2312 ESR=200mOhm.
Інші пропозиції TCJC225M063S0200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC225M063S0200 Виробник : AVX tcj-776064.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 63V 2.2uF 20% 2312 ESR=200mOhm