Продукція > KYOCERA AVX > TCJC226M025R0100
TCJC226M025R0100
TCJC226M025R0100 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCJC226M025R0100 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, C, 0.1 ohm, 2312 [Metrisch 6032], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 1.3A, Produktpalette: TCJ Series, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC226M025R0100 TCJC226M025R0100 Виробник : KYOCERA AVX 4417491.pdf Description: KYOCERA AVX - TCJC226M025R0100 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, C, 0.1 ohm, 2312 [Metrisch 6032]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.3A
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 410 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
TCJC226M025R0100 TCJC226M025R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.3A
Produktpalette: TCJ Series
Hersteller-Größencode: C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 410 шт:
Мінімальне замовлення: 6
TCJC226M025R0100 TCJC226M025R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 22uF 20% 2312 ES R=100mOhm