Продукція > AVX > TCJC335M050S0200
TCJC335M050S0200 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 50V 3.3uF 20% 2312 ESR=200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук