Продукція > KYOCERA AVX > TCJC475M035R0200E
TCJC475M035R0200E
TCJC475M035R0200E Kyocera AVX
TCJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 35V 4.7uF 20% 2312 E SR=200mOhm Black Res
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC475M035R0200E TCJC475M035R0200E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V