Продукція > KYOCERA AVX > TCJC475M050R0200E
TCJC475M050R0200E
TCJC475M050R0200E Kyocera AVX
TCJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 4.7uF 20% 2312 E SR=200mOhm Black Res
на замовлення 46 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 50V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC475M050R0200E TCJC475M050R0200E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 50V 2312
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
TCJC475M050R0200E TCJC475M050R0200E Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 4.7uF; 50VDC; C; 2312; SMD
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 50V DC
Mounting: SMD
Case: C
Case - inch: 2312
Case - mm: 6032
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TCJ
ESR value: 0.2Ω
Roll diameter max.: 180mm