Продукція > AVX > TCJC475M050S0200
TCJC475M050S0200
TCJC475M050S0200 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 50V 4.7uF 20% 2312 ESR=200mOhm
Написати відгук
Category: Polymer - tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum-polymer; 4.7uF; 50VDC; C; 2312; SMD; ESR: 200mΩ, Type of capacitor: tantalum-polymer, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 50V DC, Mounting: SMD, Case: C, Case - inch: 2312, Case - mm: 6032, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: TCJ, ESR value: 0.2Ω, Roll diameter max.: 330mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC475M050S0200 TCJC475M050S0200 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 4.7uF 20% 2312 ESR=200mOhm
товару немає в наявності
TCJC475M050S0200 TCJC475M050S0200 Виробник : KYOCERA AVX Category: Polymer - tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 4.7uF; 50VDC; C; 2312; SMD; ESR: 200mΩ
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 50V DC
Mounting: SMD
Case: C
Case - inch: 2312
Case - mm: 6032
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: TCJ
ESR value: 0.2Ω
Roll diameter max.: 330mm