Продукція > KYOCERA AVX > TCJC475M063R0200
TCJC475M063R0200
TCJC475M063R0200 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2312
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 63 V
на замовлення 315 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC475M063R0200 TCJC475M063R0200 Виробник : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 63V 4.7uF 20% 2312 E SR=200mOhm
на замовлення 234 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TCJC475M063R0200 TCJC475M063R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2312
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 63 V