Продукція > AVX > TCJC475M063S0200
TCJC475M063S0200
TCJC475M063S0200 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 63V 4.7uF 20% 2312 ESR=200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук