TCJC476M010R0100
TCJC476M010R0100 KYOCERA AVX Components
tcj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 47uF 10VDC C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) SMD 6032-28 0.1 Ohm 125°C T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJC476M010R0100 TCJC476M010R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 47uF 20% 2312 ES R=100mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TCJC476M010R0100 TCJC476M010R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 681 шт:
Мінімальне замовлення: 4
TCJC476M010R0100 TCJC476M010R0100 Виробник : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 47uF 10VDC C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) SMD 6032-28 0.1 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V