TCM0403S-350-2P
TCM0403S-350-2P TDK Corporation
cmf_commercial_signal_tcm0403s_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric) Variant, 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.018" L x 0.012" W (0.45mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.010" (0.25mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3Ohm
Part Status: Not For New Designs
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1986 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric) Variant, 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.018" L x 0.012" W (0.45mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.010" (0.25mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3Ohm, Part Status: Not For New Designs, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM0403S-350-2P TCM0403S-350-2P Виробник : TDK Corporation cmf_commercial_signal_tcm0403s_en.pdf Description: CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.010" (0.25mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 50mA
товару немає в наявності
TCM0403S-350-2P TCM0403S-350-2P Виробник : TDK cmf_commercial_signal_tcm0403s_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 35ohms @ 100MHz Cut 7.0GHz 0.05A 5V