Продукція > TDK > TCM0806S-120-2P
TCM0806S-120-2P
TCM0806S-120-2P TDK
e9712_tcm_g-20563.pdf
Виробник: TDK
Common Mode Chokes / Filters 12ohms 1.0ohms 8.5GHz 0.1A
на замовлення 5399 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0806 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM0806S-120-2P TCM0806S-120-2P Виробник : TDK Corporation TCM0403S%2C0605S%2C0806S_Rev2012.pdf Description: CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete