TCM0806S-350-2P
TCM0806S-350-2P TDK Corporation
TCM0403S,0605S,0806S_Rev2012.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0302 (0806 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0806 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM0806S-350-2P TCM0806S-350-2P Виробник : TDK Corporation TCM0403S,0605S,0806S_Rev2012.pdf Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete