TCM0J475M8R
TCM0J475M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3 VDC 4.7 uF 0603 20 % ESR=9 Ohms
на замовлення 4404 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM0J475M8R TCM0J475M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TCM0J475M8R tc-series.pdf
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 6.3 V