Продукція > TDK CORPORATION > TCM1005-650-2P-T
TCM1005-650-2P-T TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Impedance @ Frequency: 65 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Impedance @ Frequency: 65 Ohms @ 100 MHz.