TCM1608G-350-4P
TCM1608G-350-4P TDK Corporation
TCM1608G.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 8 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 8 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM1608G-350-4P TCM1608G-350-4P Виробник : TDK Corporation TCM1608G.pdf Description: CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
товару немає в наявності
TCM1608G-350-4P TCM1608G-350-4P Виробник : TDK mf_commercial_signal_tcm1608g_en-1282154.pdf Common Mode Chokes / Filters 35ohms 30% 2 LIne