TCM1A106M8R
TCM1A106M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM1A106M8R TCM1A106M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TCM1A106M8R tc-series.pdf
TCM1A106M8R Виробник : KYOCERA AVX Components tc-series.pdf Cap Tant Solid 10uF 10V M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Inward L SMD 1608-09 125°C T/R
товару немає в наявності
TCM1A106M8R TCM1A106M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10 VDC 10 uF 0603 20 % ESR=9 mOhms